همایش کسب و کارهای اینترنتی در پردیس فارابی دانشگاه تهران

مشاور کسب و کار جاهدی

سخنرانان همایش، «علی جاهدی»، مدیر مرکز رشد ICT در پارک علم و فناوری خراسان و«مهدی ناصری»، عضو هیأت علمی دانشگاه شیخ بهایی اصفهان و مربی کارآفرینی هستند. از دیگر برنامه‌های همایش، کارگاه آشنایی با بوم مدل کسب و کار (Business Model Canvas) و مسابقه ایده‌پردازی استارتاپی است. همچنین چند فعال استارتاپی و کارآفرینی در شهر قم، تجربیات خودشان را به اشتراک می‌گذارند.

همایش کسب و کارهای اینترنتی توسط پردیس فارابی دانشگاه تهران (مستقر در شهر قم) وجهاد دانشگاهی واحد استان قم برگزار می‌شود.

سایت اطلاع‌رسانی استارتاپی‌ها، مؤسسه رسانه فردا، بنیاد نخبگان استان قم و انجمن علمی دانشجویی مدیریت پردیس فارابی حامی و مشارکت‌کننده در برگزاری این رویداد کارآفرینی و آموزشی هستند. ثبت‌نام در همایش برای علاقه‌مندان آزاد است. برای ثبت‌نام اینترنتی در همایش، می‌توانید به سایت استارتاپی ها مراجعه کنید.

دانشجویان پردیس فارابی می‌توانند با مراجعه به دفتر جهاد دانشگاهی مستقر در دانشکده الهیات، به صورت حضوری نیز ثبت‌نام کنند. هزینه ثبت‌نام برای دانشجویان پردیس فارابی، ۱۰ هزار تومان و برای سایر علاقه‌مندان، ۱۵ هزار تومان است. گواهینامه حضور در همایش به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.

مطالب بیشتر

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *