علی جاهدی – مشاور ارشد نوآوری و تحول دیجیتال در کسب و کارهای دانش بنیان

علی جاهدی مشاور کسب و کار

فقط یک علاقه مند به نوآوری و تحول دیجیتال در کسب و کارها و مشاور کسب و کار
پس از ۲۰ سال فعالیت و بر اساس سالها تجربه راه اندازی کسب و کار و به عنوان مشاور کارآفرینان و کسب و کارهای خوشنام و پرآوازه ملی و مشاور سازمان های حمایتی مختلف در این حوزه و ارزیاب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه شرکتهای دانش بنیان، بر توسعه اکوسیستم نوآوری و حمایت از رشد و توسعه سریعتر کسب و کارهای نوپا و ایجاد تحول دیجیتال در صنایع و شرکتهای بزرگ متمرکز می باشم.
در حال حاضر مدرس کسب و کار در دانشگاه فردوسی مشهد (دانشکده مهندسی و دانشکده علوم ریاضی) و دانشگاه علوم پزشکی مشهد (آموزش تحصیلات تکمیلی) بوده و با افتخار به عنوان عضوی از تیم پارک علم و فناوری خراسان و در نقش مدیر مرکز رشد ICT و رییس دبیرخانه استارت آپ های استان خراسان رضوی به حمایت از رشد، آموزش، مشاور و منتورینگ کسب و کارهای نوپای فناور و دانش بنیان در قالب این مرکز رشد مشغول می باشم.
ارزیابی ایده ها و کمک به توسعه کسب و کارهای نوپای دانش بنیان و تسهیل سرمایه گذاری بر استارت آپ ها (خصوصا حوزه فناوری اطلاعات) از مهمترین فعالیت های اخیر بنده است. تلاش می نمایم با به اشتراک گذاری تجربیات به دست آمده در تعامل با شرکتها و استارتاپ های مختلف (بیش از ۳۰۰ شرکت) و در قالب یادداشت هایی در بلاگ شخصی خود و یا در قالب کارگاه های آموزشی یا آموزش های درون شرکتی همچون مدیریت نوآوری و …، به افزایش نرخ موفقیت راه اندازی کسب و کارهای نوپا و افزایش تعداد شرکت های دانش بنیان کشور کمک نمایم.

به امید توسعه اکوسیستم و ارتقاء فرهنگ نوآوری در منطقه و با ماموریت ترویج و توانمندسازی جامعه در حوزه مهارت های کارآفرینی و شناسایی ظرفیت های ارزشمند و خلا های موجود، بخش بزرگی از انرژی خود را به شبکه سازی و ایجاد ارتباط هم افزا بین شتابدهنده های کسب و کار، شرکت ها و افراد و حضور در رویدادهای کارآفرینی و استارتاپی و شبکه سازی اختصاص داده ام که آخرین نمونه آن تاسیس انجمن بلاکچین خراسان می باشد که در حال حاضر رییس هیات مدیره این انجمن می باشم.

سوابق تحصیلی بنده نیز کارشناسی مهندسی نرم افزار، کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کارهای الکترونیکی و کارشناسی ارشد کارآفرینی-گرایش کسب و کار الکترونیکی است و در در حال حاضر کاندیدای دکترای علم اطلاعات و دانش شناسی (قبل از دفاع پایان نامه) در دانشگاه فردوسی مشهد هستم.
شرح دقیق تر سوابق بنده را می توانید در رزومه مختصرم در لینکداین (اینجا) مطالعه بفرمایید و برای هماهنگی جلسه مشاوره لطفا اینجا (اخذ مشاوره کسب وکار) کلیک نمایید.

بهترین مشاور کسب و کار در مشهد

مشاور دانش بنیان مشهد

دکتر علی جاهدی بهترین مشاور کسب و کار دانش بنیان