`بیوگرافی`

فقط یک علاقه مند به نوآوری و تحول دیجیتال در کسب و کارها
پس از ۲۰ سال فعالیت و بر اساس سالها تجربه راه اندازی کسب و کار و مشاور ه به کارآفرینان و سازمان های حمایتی در این حوزه، بر توسعه اکوسیستم نوآوری و حمایت از رشد و توسعه سریعتر کسب و کارهای نوپا و ایجاد تحول دیجیتال در شرکتهای بزرگ متمرکز می باشم.
در حال حاضر مدرس کسب و کار در دانشگاه فردوسی مشهد (دانشکده مهندسی و دانشکده علوم ریاضی) و دانشگاه علوم پزشکی مشهد (آموزش تحصیلات تکمیلی) بوده و با افتخار به عنوان عضوی از تیم پارک علم و فناوری خراسان و در نقش مدیر مرکز رشد ICT و رییس دبیرخانه استارت آپ های استان خراسان رضوی به حمایت از رشد، آموزش، مشاور و منتورینگ کسب و کارهای نوپای فناور و دانش بنیان در قالب این مرکز رشد مشغول می باشم.
ارزیابی و کمک به توسعه کسب و کارهای نوپای دانش بنیان و تسهیل سرمایه گذاری بر استارت آپ ها (خصوصا حوزه فناوری اطلاعات) از مهمترین فعالیت های اخیر بنده است. تلاش می نمایم با به اشتراک گذاری تجربیات به دست آمده در تعامل با شرکتها و استارتاپ های مختلف (بیش از ۳۰۰ شرکت) و در قالب یادداشت هایی در بلاگ شخصی خود و یا در قالب کارگاه های آموزشی یا آموزش های درون شرکتی همچون مدیریت نوآوری و …، به افزایش نرخ موفقیت راه اندازی کسب و کارهای نوپا و افزایش تعداد شرکت های دانش بنیان کشور کمک نمایم.

به امید توسعه اکوسیستم و ارتقاء فرهنگ نوآوری در منطقه و با ماموریت ترویج و توانمندسازی جامعه در حوزه مهارت های کارآفرینی و شناسایی ظرفیت های ارزشمند و خلا های موجود، بخش بزرگی از انرژی خود را به شبکه سازی و ایجاد ارتباط هم افزا بین شتابدهنده های کسب و کار، شرکت ها و افراد و حضور در رویدادهای کارآفرینی و استارتاپی اختصاص داده ام.

سوابق تحصیلی بنده نیز کارشناسی مهندسی نرم افزار، کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کارهای الکترونیکی و کارشناسی ارشد کارآفرینی-گرایش کسب و کار الکترونیکی است و در در حال حاضر دانشجوی دکترای علم اطلاعات و دانش شناسی در دانشگاه فردوسی مشهد هستم.
شرح دقیق تر سوابق بنده را می توانید در رزومه مختصرم در لینکداین (اینجا) مطالعه بفرمایید.